24.03.2018

Куда ведут ниточки?

  • 04.04.2017 16:40


Що відбувається в Росії? Там відбуваються цікаві речі. І теракт - це лише маленька ланочка в ланцюжку подій навколо запеклої гризні за владу. ІМХО.

Зараз лише сліпий не бачить потужної атаки на Дмитра Мєдвєдєва. Фонд боротьбі з корупцією пана Навального раптово повідомив (раніше чомусь мовчали) про наявність у російського візиря величезних земельних ділянок під Москвою, яхт, квартир, виноградників тощо.

Особисто я не вважаю Навального опозиціонером російській владі. Я вважаю його "ручним опозиціонером". Питання лише в тому, в яких руках він перебуває, хто смикає за ниточки.

Відтак, Навальному дали команду "фас". Хто? Хто зацікавлений в атаці на Мєдвєдєва? Путін.
Давайте поглянемо хто є виконавчим директором Фонда боротьби з корупцією. Володимир Ашурков. Хто він? На перший погляд - опозиціонер, який сидить в Лондоні, але...

Ашурков у 1999-2001 роках був фінансовим директором Морського порту Санкт-Петербурга. Тобто, довіреною особою Путіна у його колишній вотчині іі одним з головних постачальників бабла у засіки Владіміра Владіміровіча. А з 2006 по 2012 рік він став найважливішою фіогурою у святая святих - директором з керування та контролю активами CTF Holdings Ltd, керівною компанії консорциума «Альфа-Групп», основними бенефіціарами якої є найближчий друг Путіна Михайло Фрідман та Олексій Кузмічов і Герман Хан.

"Альфа-Груп" - це той титан, на плечах якого тримається уся економіка крахїни. У тому числі і нафтовий сектор. Це "царьові люди".

Навальний - проект Кремля. Його почали "розкручувати" коли? Правильно, у 2012 році. Коли, за словамии політичних аналітиків, почалася боротьбв Путіна і Мєдвєдєва за владу. Тоді ж з Ашуркова зробили "дисидента" і відправили до Лондона. Це - безпосередній "смотрящій" за фінансами Навального.

Тепер давайте поглянемо на тих, хто підтримав розслідування у справі особистих "засіків" Мєдвєдєва. Це вірна болонка ВВХ - Валентина Матвієнко. Це комуністи, які харчуються з рук Кремля.

Звернемо увагу і на те, що акції протесту молоді були дуже майстерно спрямовані не проти путіна, як пахана росіської корупції, а - проти Дмитра Анатолійовича персонально.

Учорашні вибухи в пітерському метро, як на мене - теж удар по Мєдвєдєву. Дуже зручний привід, аби перетасувати уряд, звільнивши візиря від непосильної ноші високої посади і таким чином вибити з претендентів на крісло президента.

Але Дмитро Анатолійвич - лише верхівка айсбергу, голова потужної і впливової групи олігархів, силовиків та чиновників. Це удар по Алішеру Усманову, Ільку Єлісєєву, Олексі Улюкаєву, Кудріну та інших "важковаговиків", яких називають "прозахідними лібералами", тих, хто втрачає гігантські гроші через санкції.
Не усі згодні тонути разом з ВВХ.

Отож, любитель "многоходовочок" наніс подвійний удар: "прибив" Мєдвєдєва і еліти, які за ним стоять, а також терактами (боюся, це не останній) намагається залякати росіське суспільство і зимусити його на тлі недалекої вже економічної катастрофи, єднатися навколо себе: "Только Путін сможет остановить вакханалию насилия".
Загальне враження? Розвал імперії почався. Якщо у боротьбі за владу путіну доволиться вдаватися до таких кроків - майбутнього він не має.
Подивимося...

Павло Бондаренко
 
политика
подписатся
Случаный посты
  • 21.01.2018
  • 21.01.2018
  • 21.01.2018
Поиск
парсинг сайтов
vdka 22.03.2018